10.-12.6.2022 - Mezinárodní výstavy Nitra (SK)

12.6.2022 - CACIB-DERBY WINNER SHOW 2022

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV - získaný titul SLOVENSKÝ VETERÁN ŠAMPION

MILLY A Finta F Morava - třída mladých - V2

Rozhodčí: Maša Široka (SLO)

11.6.2022 - CACIB-GRAND PRIX SLOVAKIA WINNER 2022

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV, GRAND PRIX SLOVAKIA VETERAN WINNER 2022

MILLY A Finta F Morava - třída mladých - V1, CAJC, BOJ, GRAND PRIX SLOVAKIA JUNIOR WINNER 2022

Rozhodčí: Satu Ylä-Mononen (FIN)

10.6.2022 - CACIB

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1

Rozhodčí: Milan Plundra (CZ)

3.-5.6.2022 - DOG SHOW Umag (HR)

3.6.2022   FCI 2 SPECIALTY

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV, BOS, BIG-V III.

MILLY A Finta F Morava - třída mladých - V1, CAJC, BOJ, BOB 

CH KAYA A Finta F Morava - třída šampionů - V1,CAC

Rozhodčí: John Walsh jr. (IRL)

4.6.2022   CACIB UMAG

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV, BOS

MILLY A Finta F Morava - třída mladých - V1, CAJC, BOJ, BOB

CH KAYA A Finta F Morava - třída šampionů - V1,CAC, CACIB

Rozhodčí: Suzana Šimon (HR)

5.6.2022   CACIB UMAG

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV, BOS, splněny podmínky pro získání titulu CHORVATSKÝ VETERÁN ŠAMPION

MILLY A Finta F Morava - třída mladých - V2

CH KAYA A Finta F Morava - třída šampionů - V3

Rozhodčí: Gabriela Ridarčíková (SK)

21.5.2022 - Celostátní klubová výstava Brno (CZ)

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, ČKŠ-V, ISPU-V, BOV, BOS, BIS-V

MAXIM A Finta F Morava - třída dorostu - VN1

BRIXA Veselá kopa (dcera ICH Franka A Finta F Morava) - třída juniorů - V2

AJKA Veselá kopa (dcera ICH Franka A Finta F Morava) - třída otevřená - V1, CAC, ČKŠ, ISPU

Rozhodčí: Ing. Zuzana Rozová (CZ)

8.5.2022 - Mezinárodní výstava Oberwart (A)

CH KAYA A Finta F Morava - třída šampionů - V1, CACA, res.CACIB

Rozhodčí: Denk Csaba (HU)

7.5.2022 - Oblastní klubová výstava kníračů Jaroměř (CZ)

ICH DARWIN A Finta F Morava - třída veteránů - V1, VT, ČKŠ-V, BIS-V 

CH JOSEPHINE A Finta F Morava - třída vítězů - V1, VT, ČKŠ

LEX A Finta F Morava - třída mladých - V1, VT, ČKŠ-J - děkujeme majitelům za účast na výstavě a přejeme mnoho dalších úspěchů

Rozhodčí: Ing. Danuše Kotalová (CZ)

7.5.2022 - ICH FRANK A Finta F Morava oficiálně KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION KRÁSY KCHK ČR

10.4.2022 - Národní výstava Ostrava konaná v Brně (CZ)

ICH FRANK A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV - splněny podmínky pro získání titulu ČESKÝ VETERÁN ŠAMPION !

GCH KVIDO A Finta F Morava (syn Franka) - třída otevřená - V1, CAC - splněny podmínky pro získání titulu ČESKÝ ŠAMPION !

18.-20.3.2022 - Dog show Vrtojba - Opatje Selo (SI)

18.3 2022 - CAC KRAS

JCH KAYA A Finta F Morava - mezitřída - V1, CAC, BOB

Rozhodčí: Nadija Timmermans Kadenko (NL)

19.3 2022 - CACIB MIREN - KOSTANJEVICA

JCH KAYA A Finta F Morava - mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB

Rozhodčí: Angel Garach Domech (ES)

20.3 2022 - CACIB ŠEMPETER - VRTOJBA

JCH KAYA A Finta F Morava - mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOB, SPRING KARST WINNER 

Rozhodčí: Denis Kuželj (SI)

JCH KAYA A Finta F Morava splnila podmínky a je SLOVINSKÝ ŠAMPION !

5.3.2022 - Oblastní klubová výstava kníračů České Budějovice (CZ)

ICH FRANK A Finta F Morava - třída veteránů - V1, V ČKŠ - splněny podmínky pro udělení titulu KLUBOVÝ VETERÁN ŠAMPION ČESKÉ REPUBLIKY

MILLY A Finta F Morava - třída dorostu - VN3

JCH KAYA A Finta F Morava - mezitřída - V1, ČKŠ

CH JOSEPHINE A Finta F Morava - třída šampionů - V2, R.ČKŠ

FANNY Koberno Czech (Frankova dcera) - mezitřída - V2, R.ČKŠ

Rozhodčí: Jaroslava Drožová (CZ)

5.-6.2.2022 - Mezinárodní výstavy DUOCACIB Brno (CZ)

Naši knírači nám dělají velkou radost a také nás moc potěšilo setkání s přáteli

5.2.2022

GCH KVIDO A Finta F Morava - mezitřída - V1, CAC, CACIB, BOS

Rozhodčí: Miroslav Václavík (CZ)

6.2.2022

GCH KVIDO A Finta F Morava - mezitřída - V1, CAC, r.CACIB

ICH FRANK A Finta F Morava - třída veteránů - V1, BOV

MILLY A Finta F Morava - třída štěňat - VN1 (první výstava Milly)

JCH KAYA A Finta F Morava - mezitřída - V2

FRANKOVA dcera - AJKA Veselá kopa - mezitřída - V1, CAC

Rozhodčí: Roberto Schill (RO)