7.-8.5.2016 - Mezinárodní a národní výstava Lučenec (SK)

8.5.2016 - Mezinárodní výstava

JCH DAPHNE Saltus ze Záhrabské - mezitřída - Excellent 1, CAC, CACIB, BOS

Rozhodčí: Mária Zembjaková (SK)

7.5.2016 - Národní výstava

JCH DAPHNE Saltus ze Záhrabské - mezitřída - Excellent 1, CAC, Vítěz Slovenska 2016, BOS

Rozhodčí: Linda Voláriková (SK)

1.5.2016 - KSA - OG Klubsiegerausstellung Jena (D)

GCH FRANK A Finta F Morava - třída šampionů

- Excellent 1, CAC, KSA, Dt.CH.VDH, ISPU, BOB  

Rozhodčí: Piotr Król (PL)

 

1.5.2016 Národní výstava Rybnik (PL)

GWENN A Finta F Morava - třída mladých - V1, vítěz třídy mladých

Rozhodčí: Joanna Szczepańska-Korpetta (PL)

10.4.2016 - Národní výstava Zabrze (PL) a Národní výstava Ostrava (CZ)

Národní výstava Zabrze (PL) 

GCH FRANK A Finta F Morava - Excellent 1, CWC, nejlepší dospělý pes rasy, BOB

JCH DAPHNE Saltus ze Záhrabské - Excellent 1, CWC, nejlepší dospělá fena rasy, BOS

Rozhodčí: Iwona Magdziarska (PL)

Národní výstava Ostrava (CZ)

GWENN A Finta F Morava - třída mladých - výborná 1, CAJC

Rozhodčí: Ing.Danuše Kotalová (CZ)

2.-3.4.2016 - Mezinárodní a klubová výstava Chemnitz (D)

 

2.4.2016 - Mezinárodní výstava

GCH FRANK A Finta F Morava - třída šampionů - Excellent 1, CAC, Dt.CH VDH, CACIB, BOB

GWENN A Finta F Morava - třída mladých - Excellent 3

Rozhodčí: Malgorzata Zakrzewska (PL)

 

3.4.2016 - Klubová výstava

GCH FRANK A Finta F Morava - třída šampionů - Excellent 1, CAC, KSA (Klubový vítěz), Dt.CH VDH, ISPU

GWENN A Finta F Morava - třída mladých - Excellent 3

Rozhodčí: Magdalena Kozlowska (PL)

19.-20.3.2016 - 2x Mezinárodní výstava Užhorod (UA)

FOREST A Finta F Morava - třída otevřená, 2x Excellent, R.CAC

JCH DAPHNE Saltus ze Záhrabské - mezitřída - 2x Excellent, CAC, R.CACIB, R.CAC

Rozhodčí: Ing.Csaba Zolt Lokodi (RO), Calin Margineanu (RO)

19.-20.3.2016 - 2x Národní výstava Katowice (PL)

GWENN A Finta F Morava - třída mladých - 2x Excellent 2

Rozhodčí: Monika Kuriata-Okarmus (PL), Barbara Brandys (PL)

5.3.2016 - Oblastní klubová výstava České Budějovice (CZ)

JCH DAPHNE Satlus ze Záhrabské - mezitřída - V1, ČKŠ, Oblastní klubový vítěz

Rozhodčí: Antonín Tománek

7.2.2016 - Mezinárodní výstava Brno (CZ)

GCH FRANK A Finta F Morava - třída otevřená - Exc.1, CAC = ČESKÝ ŠAMPION ! ! !

GWENN A Finta F Morava - třída mladých - Exc.2

Rozhodčí: Olavi Tuovinen (FIN)

10.1.2016 - Mezinárodní výstava Budapest (H)

DARWIN A Finta F Morava

třída šampionů

V1, CAC, CACIB, BOB

=

INTERCHAMPION

MAĎARSKÝ ŠAMPION

DARWIN je čtyřnásobný šampion (CZ,PL,SK,H)

a trojnásobný junior šampion (CZ,SK,A)

Rozhodčí: Carsten Birk (DK)

 

10.1.2016 - Národní výstava Brno (CZ)


DAPHNE Saltus ze Záhrabské

 mezitřída - V1, CAC

DAPHNE splnila podmínky pro získání titulu ČESKÝ JUNIOR ŠAMPION (je již trojnásobný junior šampion   - CZ, SK, H), dnes měla právě 1,5 roku.

Rozhodčí: Monika Skok (HR)

 

 

 


Kontakty

A Finta F Morava
chovatelská stanice FCI 387/09

Telefon: +420 777 450 347
E-mail: benesovska@affm.cz benesovska.j@seznam.cz

Jitka Benešovská
Tyršova 1591/24
664 51 Šlapanice u Brna
CZ

Facebook

GPS: 49°9'40.068"N, 16°43'47.034"E


Aktualizováno: 10.12.2018 v 08:38 hod.


Všechny zde uvedené fotografie je možné použít pouze se souhlasem majitele chovatelské stanice.

Sprache/Language: